Wszystko na Twój Ślub!

WEDDING | 2022, 11, 16

Każdy może mieć świetną pozycję w mediach społecznościowych czy dynamiczną stronę internetową, ale osobiste spotkania mogą znacznie ułatwić podjęcie ostatecznych decyzji. Zamiast bezcelowo przeszukiwać kolejne witryny internetowe, możesz porozmawiać twarzą w twarz z potencjalnymi dostawcami – ludźmi, którzy służą Ci pomocą w najważniejszym dniu, więc jest to najlepszy sposób, aby upewnić się,  że naprawdę „klikasz” z odpowiednim dostawcą.

Targi ŚUBNE Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem przyszłych Par Młodych z całej Polski, a to za sprawą zarówno najlepszych firm z sektora ślubnego, które specjalnie na to wydarzenie przygotowują wyjątkowe, targowe, okazyjne oferty jak i fantastycznej atmosfery panującej na targach.

I tak też będzie i tym razem podczas wiosennej edycji – pełnej szalonych rabatów i promocji!

Najwyższa jakość usług, najlepszej jakości materiały oraz najlepsze ceny – to główna dewiza wystawców Targów ŚLUBNYCH Wedding.

Oprócz wielkich wyprzedaży i wyjątkowych promocji na targach jak zwykle nie zabraknie najlepszych ekspertów w różnych specjalizacjach, którzy doradzą przy wyborze stroju ślubnego, biżuterii i wszelkich dodatków, kwiatów i dekoracji, kulinariów, fryzur czy też makijaży…

Przyjdź na Targi ŚLUBNE Wedding  – to obowiązkowa  pozycja, którą warto umieścić na swojej liście rzeczy do zrobienia podczas planowaniu ślubu. Znajdź wszystko na Swój Ślub, baw się dobrze ze swoją ekipą, zgarnij wyjątkowe rabaty i koniecznie posłuchaj muzyki.

 

Tylko Specjalne Oferty!

#Sale  #Promocje  #Trendy  #Nowości  #Inspiracje  #Prelekcje  #Najlepsza MuzykaKUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion