Zapraszamy na premierowy pokaz kolekcji Anna Kara ’23. Przyjdź i odbierz 10% rabatu na suknię z dowolnej kolekcji.

WEDDING | 2022, 09, 22

Po raz pierwszy na Targach Ślubnych Wedding PGE Narodowy gościmy Annę Karę – polską projektantkę, która w zaledwie kilka lat stworzyła markę docenianą przez czołowe wydawnictwa i Panny Młode na całym świecie. Jej suknie można znaleźć w wybranych salonach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Australii i Azji.

Zobacz premierowy pokaz najnowszej kolekcji 2023 i odwiedź stoisko Anny Kary. Każda z Pań, która zapisze się w tym dniu na przymiarki w warszawskim salonie autorskim otrzyma 10% rabatu na wybraną suknię z dowolnej kolekcji.

Anna Kara to polska projektantka ceniona w Polsce i na całym świecie. Jej suknie można znaleźć w wybranych salonach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Australii i Azji. W swoich projektach Anna Kara swobodnie czerpie ze świata kultury, sztuki i natury, tworząc unikalne suknie dla kobiet, które nie boją się podążać za swoimi pragnieniami.

Każda suknia jest szyta na miarę zgodnie z tradycyjną sztuką krawiecką. Od pierwszych szkiców do gotowych projektów, po ręcznie naszywane aplikacje i autorskie kompozycje z koronek, wszystko powstaje lokalnie, w krakowskim atelier. Wykorzystanie najwyższej jakości naturalnych materiałów, precyzja wykonania i ścisła dbałość o szczegóły, pozwalają wykwalifikowanemu zespołowi Anny Kary tworzyć suknie, które w naturalny sposób odpowiadają na indywidualną budowę i ruch ciała każdej z Panien Młodych.
Warszawa, ul. Mokotowska 5/2, www.annakara.com

Autorskie, wielowarstwowe kompozycje haftów i koronek, niebanalne kroje i najwyższej jakości materiały – zobacz najnowszą kolekcję Anny Kary.

KUP BILET NA TARGI ⇓KUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion