Przyjdź na Targi Ślubne i wygraj nagrody o łącznej wartości ponad 6 000 PLN w tym VOUCHER na Suknie Ślubną

WEDDING | 2022, 09, 22

ZASADY NAJPROSTRZEGO KONKURSU ŚWIATA !!! W TRZECH PUNKTACH

 

1 – Przyjdź na Targi Ślubne Wedding

2 – Obejrzyj pokaz sukien ślubnych projektantki gwiazd Ewy Stepaniuk

3 – Uważnie słuchajcie co mówi przed i po pokazie prowadząca Katarzyna Karpińska na scenie głównej  i wygraj nagrody o łącznej wartości ponad 6 000 PLN w tym VOUCHER O WARTOŚCI 4 000 PLN na suknie ślubną od Ewy Stepaniuk. Wygrywa jedna osoba zwycięzcę poznamy od razu po konkursie.  

Konkurs  odbędzie się o godz. 17:00 po pokazie sukien ślubnych z kolekcji Ewy Stepaniuk.

Do wygrania:

*  Voucher na suknię ślubną od Projektantki Ewy Stepaniuk

*  Bukiet ślubny od Kwiaciarnia Iwona Hys-Malinowska

*  Nakrycie głowy od youkali. store Bridal Headpieces & Jewerly

*  Okulary od Sunclub Studio

*  Słodki upominek od Manufaktura Czekolady Olsi

Ewa Stepaniuk jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale projektowania ubioru. Specjalizuje się w sukniach ślubnych i wieczorowych Haute Couture, które od 2010 roku powstają w Atelier we Wrocławiu. W 2019 roku została nagrodzona – złotym wieszakiem dla Najlepszego Polskiego Projektanta Haute Couture przez Polską Kapitułę Uczelni Artystycznych Akademii Sztuk Pięknych.

„Nasze projekty były wielokrotnie nagradzane i prezentowane między innymi podczas Paris Fashion Week 2018, Diamond Art & Fashion Event w Los Angeles oraz w październiku 2019 na Arab Fashion Week w Dubaju. W 2020 przedstawiliśmy swoją kolekcję na ekskluzywnym Evencie Haute Couture w Moskwie. Rok później promowaliśmy swoją markę w Dubaju- Dubai Expo podczas Dnia Polskiego w Polskim Pawilonie – pokaz mody. W tym samym czasie swoją kolekcję wystawiliśmy również w Doha na Heya Arabian Fashion Exhibition. Z kolei w marcu, kwietniu i w maju 2022r. swój dorobek prezentowaliśmy na targach ponownie w Dubaju – Dubai International Boat show, Dubai Arab Fashion Week i International Apparel & Textile Fair Dubai.  1 czerwca zawarliśmy umowę pomiędzy Ewa Stepaniuk Fashion Designer, Polska a Zahid Hakeem Uniforms & Textiles L.L.C. (Hakeem Uniforms), Zjednoczone Emiraty Arabskie. Ponadto jesteśmy gościnnie w Abu Dhami TV przy współpracy z tamtejszą stylistką. Na swoim koncie mamy wiele publikacji w znanych magazynach modowych takich jak L’officiel. Obecnie współpracujemy z takimi gwiazdami jak Michał Szpak, Justyna Steczkowska  (podczas trasy koncertowej Krzysztofa Krawczyka i programu The Voice of Poland)”

 

 

 

 • REGULAMIN
 •  
 • Niniejszy regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursach organizowanym przez firmę Leo Project z siedzibą w Piastowie przy Al. Wojska Polskiego 22. Firma Leo Project jest wydawcą, strony internetowej www.slubzwedding.pl zwanego dalej „Serwisem” oraz organizatorem targów ślubnych Wedding www.targislubnewedding.pl organizowanych 9 października 2022 na PGE Narodowym w Warszawie.
 • Wzięcie udziału w konkursach przeprowadzanych za pośrednictwem magazynu „WEDDING” lub Serwisu lub podczas targów ślubnych Wedding oznacza bezwarunkową zgodę użytkownika na zastosowanie wszystkich postanowień niniejszego regulaminu. Uczestnik potwierdza, że zapoznał się z postanowieniami niniejszego Regulaminu, akceptuje ich treść oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania.
 • Uczestnikiem konkursów organizowanych za pośrednictwem magazynu „WEDDING” lub Serwisu lub przez Targi Ślubne Wedding, może być każda osoba fizyczna, mająca ukończone osiemnaście lat, zamieszkała w Polsce, za wyjątkiem osób zatrudnionych przez Leo Project oraz członków ich rodzin.
 • Warunkiem udziału w konkursie jest spełnienie wszystkich warunków konkursu.
 • Zwycięscy zostanie poinformowany o wygranej na scenie głównej przez prowadzącego targi 9 października na PGE Narodowy w Warszawie odbiór nagrody będzie miało charakter publiczny zwycięzca jest zobowiązany być na obiekcie PGE NARODOWY i odebrać osobiście voucher na scenie głównej.
 • Konkurs odbędzie podczas targów ślubnych Wedding
 • Nagroda w postaci Vouchera zostanie wręczona publicznie na scenie głównej 
 • Wszystkie nagrody fundowane są uczestnikom konkursów przez sponsorów. Leo Project jedynie przekazuje nagrody zwycięzcom. Nagrody nie podlegają wymianie na jej równowartość pieniężną. Voucher ważny jest 6 miesięcy.
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty i inne szkody poniesione przez użytkowników powstałe na skutek korzystania przez nich z Serwisu i uczestnictwa w organizowanym za jego pośrednictwem w konkursach, spowodowane przez problemy techniczne sieci oraz urządzeń wchodzących w skład sieci Internet.
 • Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w każdym czasie, poprzez zamieszczenie uaktualnionego tekstu regulaminu na stronie Serwisu.
 • Reklamacje związane z uczestnictwem w Konkursach mogą być zgłaszane najpóźniej w terminie 7 dni od daty rozstrzygnięcia Konkursu. Reklamacje złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.
 • Rozpatrzeniu podlegają wyłącznie reklamacje zgłoszone w formie pisemnej na adres: Leo Project Al. Wojska Polskiego 2, 05-820 Piastów , dopisek: reklamacja.
 • Termin do rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej otrzymania przez Organizatora. Po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego Uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń w sądzie powszechnym.
 • Niniejszy regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora, a także na stronie www.targislubnewedding.pl
 • W sprawach nieunormowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego


KUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion