TARGI ŚLUBNE WEDDING 19-20 listopada 2016 PGE NARODOWY

WEDDING | 2016, 05, 04

TARGI ŚLUBNE WEDDING KREUJĄ TRENDY- dwa dni, jeden motyw przewodni i nieskończenie wiele atrakcji

Zapomnijcie o ciągnącej się miesiącami gehennie ślubnych przygotowań. Dzięki TARGOM ŚLUBNYM WEDDING TEN dzień będzie jedyny, niepowtarzalny i skrojony na miarę Waszego marzenia. Musi być jednak oryginalnie, wyjątkowo i z klasą. Pary w trakcie przygotowań weselnych, wiedzą jak wiele energii, czasu i kreatywności wymaga zaplanowanie tego najważniejszego dnia w życiu. Nikt nie chce tracić czasu w tłoku będąc bombardowanym nudnymi i sztampowymi ofertami, które powieliło już tysiąc par przed nim. Dla tych, którzy szukają inspiracji i rewolucyjnych pomysłów swoje podwoje otwierają największe w Polsce TARGI ŚLUBNE WEDDING – to właśnie tam kreują się trendy ślubne na 2017 r. Przyjdź na PGE Narodowy 19-20  listopada 2016 i zorganizuj najlepszy ślub świata. Swój własny ślub! Organizatorom –  wydawcy prestiżowego magazynu lifestylowego o tematyce ślubnej WEDDING, przyświecało założenie – zero nudy i banału, 100% elegancji i profesjonalizmu.  Dlatego też w listopadowy weekend PGE Narodowy zamieni się w centrum światowego stylu i glamour’u gdzie w szampańskiej atmosferze odwiedzający zapoznają się z ofertą ślubną na nadchodzący sezon i obejrzą kilkanaście pokazów mody ślubnej najbardziej cenionych i znanych projektantów oraz domów mody. Będą zjawiskowe suknie ślubne rodem z Hollywood, szalone kreacje dla panien młodych ceniących nowatorskie podejście jak i propozycji dla druhen i gości weselnych. Nie zabraknie także propozycji dla panów – najnowszych wzorów garniturów, smokingów, fraków oraz akcesoriów. Na przyszłe panny młode czekać będą styliści, fryzjerzy i wizażyści chętnie służący poradą w kwestii makijażu, czy fryzury idealnie dobranych do typu urody i charakteru każdej z nich. Zaprezentowane zostaną też tendencje dekoracyjne i kulinarne, które zdominują 2017 rok oraz miejsca w Polsce i na świecie, które każdą podróż poślubną zamienią w prawdziwy miesiąc miodowy. Organizatorzy założyli, że przekrój ofert wystawców prezentujących się podczas Targów Ślubnych Wedding musi być tak szeroki, by każda para (niezależnie od tego, czy planuje tradycyjne wesele, awangardową imprezę, czy kameralne przyjęcie) wyszła z ich imprezy z gotowym scenariuszem na najpiękniejszy dzień swojego życia. Targom Ślubnym Wedding będą towarzyszyć liczne atrakcje i niespodzianki. „Jest jeszcze za wcześnie, by zdradzać wszystkie, ale powiedzmy tak – postaramy się o to, by żadna para nie wyszła z naszych targów z pustymi rękami.

REJESTRACJA WYSTAWCÓW

Beata Obidzińska
beata@targislubnewedding.pl
tel. 501 522 159

Renata Migalska
renata@targislubnewedding.pl
tel. 509 757 745

Agnieszka Święcicka
agnieszka@targislubnewedding.pl
tel. 501 559 732

Tagi: , , , ,


KUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion