Best Sweets

Twoi goście weselni oszaleją z zachwytu (i pyszności)! Nasza oferta skierowana jest do Wszystkich żądnych nowych pomysłów i nietuzinkowych rozwiązań. Jeśli chcesz się wyróżnić i osłodzić przyjęcie weselne swoim gościom mamy dla Ciebie ręcznie przygotowane wyroby cukiernicze stworzone specjalnie na Twoje wesele. Nasz topowy produkt to makaroniki, francuskie ciasteczka, kruche na zewnątrz lecz rozpływające się w ustach. Są eleganckie, wykwintne i.. pasują do szampana! Oprócz tego, że obłędnie smakują ozdobią przyjęcie weselne i będą atrakcją dla gości. Dla tych, którzy wolą tradycyjne rozwiązania mamy w ofercie korzenne pierniki. Kto nie kocha tego słodko-pikantnego smaku przypominającego nam wartość, która w dniu ślubu jest tak dla nas ważna – rodzina. Nasze produkty będą idealnym pomysłem na podziękowania dla Gości, dodatek na Słodki Stół lub nowoczesny tort.

facebook.com/Best-Sweets-104272358740041/

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion