Blade Photo Wedding

Specjalizujemy się w dynamicznym reportażu, a na weselach najszerzej rozwijamy skrzydła. Naszą dewizą jest pełne zaangażowanie w każde zlecenie, czego efektem jest najwyższa jakość techniczna i merytoryczna wykonywanych fotografii oraz klipów Video, uchwycone najpiękniejsze emocje, oddanie klimatu uwiecznianego eventu, oraz stanu ducha bohaterów uroczystości. Przykładamy szczególną uwagę do kompozycji i estetyki kadru, uwielbiamy żywą paletę barw, jak i kolorystykę Black & White. Nasze czarno-białe zdjęcie weselne z zimnymi ogniami zdobyło w 2020 roku I miejsce w prestiżowym konkursie fotografii ślubnej THE INTERNATIONAL WEDDING PHOTOGRAPHER OF THE YEAR

https://iwpoty.com/2019-black-white-gallery

Nasze sesje plenerowe charakteryzuje swobodna atmosfera, humor i kreatywna współpraca z klientami. Proponujemy nasze pomysły na ujęcia, będąc jednocześnie otwarci na propozycje, nawet te najbardziej zwariowane, naszych klientów. Wspólnie też improwizujemy, dzięki czemu rodzą się nietuzinkowe, najpiękniejsze, naturalne kadry.

www.bladephoto.pl
www.instagram.com/blade_photo_wedding

www.facebook.com/BladePhotoWedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion