LovelyPrints – papeteria ślubna

jesteśmy sklepem internetowym z zaproszeniami oraz drukami na wszystkie wyjątkowe okazje! Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz, aby uzyskać spójny wygląd organizowanej uroczystości…  zaproszenia, menu, winietki, zawieszki, plan stołów… i dużo więcej!

Wkładamy całe serce, aby tworzyć dla naszych Klientów unikatowe druki okolicznościowe, które dodadzą blasku każdemu wydarzeniu.

W naszej ofercie znajdziesz zaproszenia i dodatki;

➡ Proste – duży wybór papierów oraz cyfrowy druk najlepszej jakości to sposób na wyróżnienie, bo często prostota jest najpiękniejsza!

➡ Uszlachetnione – 4 rodzaje fantastycznych metalicznych folii ✔Złota ✔Srebrna ✔Miedziana ✔Różowe złoto oraz lakier 3D

➡ Ekologiczne – duży wybór papierów i technologii, które pomogą by również ten element ślubu był ecofriendly

➡ Akrylowe –  przezroczyste zaproszenia i dodatki ślubne,  to idealne połączenie nowoczesności i elegancji.

➡ Indywidualne – Masz pomysł na własny projekt? Świetnie! Realizujemy również indywidualne zamówienia i chętnie podejmujemy nowe wyzwania!

lovelyprints.eu/

 

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion