M&P Alkohole i Wina Świata

Wesela tylko  z M&P

Tyle wyzwań  i trudnych wyborów czeka  na każdą Młodą Parę. Suknia, miejsce wesela , jedzenie, zdjęcia, nie wspominając już o tym jak pogodzić własne marzenia i wizje z oczekiwaniami bliższej i dalszej rodziny. Czy zrobić skromny obiad dla najbliższych czy może huczne, trzydniowe „góralskie” wesele.  Od kilku już lat nasza firma stara się  pomóc wszystkim młodym parom w temacie, który jest także bardzo  istotny – dobór alkoholi. Trudno sobie bowiem wyobrazić celebrację tak ważnego wydarzenia bez chociażby toastu wznoszonego za zdrowie Nowożeńców.

Wybór alkoholu nie należy do najłatwiejszych. Młodzi chcą jak najlepiej ugościć naszych bliskich, a z drugiej strony mają zwykle już dość mocno nadwyrężony budżet. Najlepiej w takiej sytuacji zwrócić się do specjalisty, czyli do nas. Doradzimy: dobierzemy odpowiednie trunki, oszacujemy ilości, w przypadku win możemy dopasować je do konkretnego menu. Obsłużymy kompleksowo: dowieziemy do sali weselnej, restauracji czy hotelu,  zamówiony barman zrobił Wam listę potrzebnych alkoholi – u nas je znajdziecie, a jeśli chcecie barmana, a go nie macie – polecimy zaprzyjaźnionych i sprawdzonych. Zdejmiemy połowę stresu: Nadal głównym alkoholem kupowanym w Polsce na wesela jest wódka, dlatego też  zawsze na tę okazję oferujemy ją w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo jeśli coś z wódek po weselu zostanie, a będzie nienaruszone – to przyjmiemy zwrot. Nie trzeba się już martwić „ile kupić”; z jednej strony żeby nie zabrakło, z drugiej żeby za dużo nie zostało. Z nami ten problem nie istnieje. Można kupić więcej i się nie stresować, a jak zostanie po prostu zwrócić.

wina-mp.pl

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion