Dekoracje Specjalne

Dekoracje Specjalne to projekt, który powstał z zamiłowania do pięknych przedmiotów. Efektowne dodatki oraz elementy dekoracyjne jakie posiadamy w swojej ofercie potrafią zrobić niesamowite wrażenie, a także sprawić że goście na długo zapamiętają Wasze przyjęcie. Przede wszystkim dbamy o to, aby Twoje wydarzenie było niezapomniane! Niezależnie od tego, czy organizujesz baby shower, urodziny, planujesz wesele, czy imprezę firmową, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci stworzyć niezapomniane chwile. Działamy w kilku sektorach: dekorujemy, wypożyczamy i produkujemy. Zajmujemy się kompleksową dekoracją przyjęć, jak również ich poszczególnych elementów. Posiadamy także gotowe zestawy do wypożyczenia więc jeśli któreś z naszych produktów wpisują się w koncepcję Twojego wydarzenia napisz do nas!

instagram.com/dekoracje_specjalne

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion