Prosecco Van

Nasz uroczy 3 kołowy mały Piaggio Ape 50 Van, został pięknie odrestaurowany i przekształcony tak, aby stworzyć w pełni funkcjonujący prosecco bar na kółkach. Prosecco van Picco Bello został wyposażony w 3 krany dzięki czemu, może zaserwować na Twoim przyjęciu orzeźwiające bąbelki prosto z kranu – prosecco, wino lub piwo, zapewniając wspaniałą zabawę dla wszystkich gości. Kompaktowy rozmiar „Pico Bello” Prosecco van pozwala dostarczyć schłodzony kieliszek niebiańskich bąbelek w różnych miejscach, od hotelowych sal do własnego ogrodu, dzięki czemu idealnie nadaje się na wesela, przyjęcia urodzinowe, a nawet weekendową imprezę z rodziną i przyjaciółmi ! Nasz oddany i przyjacielski zespół zapewni wysoki poziom usługi na które Twoje wyjątkowe wydarzenie zasługuje.

proseccovan.net

facebook.com/proseccovanPicoBello/

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion