Studio Tańca Duet

Studio Tańca Duet działa na rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w nauce wielu gatunków tańca – szczególnie tańca w parach.

Zapraszamy na nasze stoisko na targach ślubnych. Czekają na Państwa doświadczeni instruktorzy , którzy z chęcią pomogą w kompleksowym przygotowaniu do pierwszego tańca, zaczynając od wyboru utworu, kończąc na szczegółach i gestach. Chcielibyśmy aby Państwo czuli się w nim wyjątkowo i zachwycili wszystkich gości.

Przygotowaliśmy specjalne upominki oraz karty rabatowe na lekcje indywidualne i kursy grupowe.

Zapraszam również do wzięcia udziału w loterii, do wgrania darmowe lekcje tańca.

duetdance.pl
facebook.com/StudioTancaDuetBemowo/

 

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion