Tailors Club zaprasza do specjalnej strefy

Ślub to wyjątkowa okazja, aby zacząć swoją przygodę z szyciem na miarę. Jednak wybór odpowiedniego garnituru oraz dodatków może okazać się nie lada wyzwaniem dla Pana Młodego. Chociaż pierwsze skrzypce gra suknia Panny Młodej, to dopiero w połączeniu z odpowiednio dobranym garniturem będą tworzyć spójną całość. W Tailors Club do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki temu możemy wczuć się w historię i stworzyć idealnie dobraną stylizację pod Ciebie, tak abyś czuł się komfortowo i wyglądał doskonale! Naszą motywacją jest zadowolenie klientów, którzy statystycznie najdłużej żyją w szczęściu i miłości. Tailors Club to profesjonalizm I świadomość, że za każdą dobrze skrojoną marynarką stoją ludzie z pasją i wielkim sercem. Już dziś skorzystaj z naszych porad i doświadczenia.

Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy jedną z największych przestrzeni na targach, gdzie wydzielone zostały cztery, wyjątkowe strefy, które tworzą razem spójną całość. Razem z zaproszonymi gośćmi oraz stylistami Tailors Club zorganizowaliśmy dla Was następujące miejsca:

I Strefa Private Tailoring – mobilny krawiec, czyli usługa szycia na miarę w dogodnym dla Ciebie miejscuDzięki usłudze private tailoring, zapewniamy maksymalny poziom jakości i komfortu, oszczędzając Twój czas. To miejsce, gdzie będzie czekać na Was jeden z naszych stylistów, który opowie o możliwościach, jakie niesie ze sobą mobilny krawiec.

II strefa Tailors Club point  –  centralne miejsce w naszej przestrzeni. Tutaj będziecie mogli zapoznać się z DNA marki oraz poznać zespół Tailors Club.

III strefa – Warszawska Izba Lordów – tego dnia będziesz mógł zrelaksować się i skorzystać z pielęgnacji od najlepszych barberów w mieście. Zajmą się Tobą profesjonaliści, którzy zadbają o Twój wygląd.

IV strefa – Nasi Styliści – to tutaj porozmawiasz z najlepszymi stylistami i doradcami Tailors Club, którzy opowiedzą Ci o ofercie i produktach marki. Przy filiżance kawy, porozmawiacie o swoich potrzebach i koncepcji wymarzonej kreacji ślubnej.

#JoinTheClub www.tailorsclub.uk/pl/ 

 

 

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion