W PEŁNI SPERSONALIZOWANE, MODUŁOWE PARKIETY TANECZNE

Jesteśmy twórcami i producentami unikatowych i w pełni spersonalizowanych parkietów tanecznych.

Stworzyliśmy  specjalny model wynajmu i obsługi modułowych parkietów weselnych, który daje naszym klientom pełną swobodę w wyborze estetyki i kolorystyki parkietu. Zastosowaliśmy w produkcji innowacyjne technologie i materiały,  gwarantujące piękny wygląd produktu , jego uniwersalność oraz bezpieczeństwo.

Nasza pracownia graficzna zapewnia najwyższą jakość współpracy przy projektowaniu tego niezwykle istotnego elementu wyposażenia każdej sali weselnej, nadający jej absolutnie niepowtarzalny wygląd.

Teraz Twoje wesele będzie już nie do podrobienia,  ponieważ podpisując z nami umowę otrzymujesz gwarancję niepowtarzalności projektu graficznego, a każdy zamówiony panel parkietowy ma swój nieusuwalny numer identyfikacyjny. Jest jedyny w swoim rodzaju, jest TWÓJ !

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług po wizycie na naszym stoisku i uczynią to w ciągu tygodnia, będą mogli uczynić to na specjalnych warunkach, z uwzględnieniem cennika targowego.

Szukaj nas na naszparkiet.pl

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion