Wasze Obrączki – najbardziej osobiste obrączki świata

W warszawskiej pracowni złotniczej pod opieką doświadczonych artystów złotników, para narzeczonych może uczestniczyć w tworzeniu swoich ślubnych obrączek.  Jeśli chcecie z nami pracować – mamy na to dobrą i bezpieczną metodę. Wkład Waszej pracy może być różny, zależny od pomysłów i zdolności manualnych. Przeważnie para narzeczonych wykonuje kilka prostych czynności, które nie zagrażają profesjonalnemu wykonaniu obrączek. Za każdym razem jednak w efekcie naszej wspólnej pracy powstaną wspaniałe obrączki ślubne, niepowtarzalne dokładnie takie jakie sobie wymarzyliście w dodatku z wkładem Waszej własnej pracy!
Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żebyśmy wykonali Wasze Obrączki ślubne bez Waszego udziału – po prostu na Wasze zamówienie. Zawsze jednak – Wasze Obrączki!

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion