WHITE ANGEL Exclusive

WHITE ANGEL Exclusive to sposób na ekspresję myśli i inspiracji modowych, chęć kreowania i tworzenia nowych trendów w modzie ślubnej, a przede wszystkim odpowiedź na rosnące wymagania i potrzeby panien młodych.

Główną dewizą marki WHITE ANGEL  jest tworzenie sukien wyjątkowych dla kobiet, które cenią sobie elegancję i oryginalny styl. Nasze suknie szyjemy na miarę i jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientkom, które chcą również stworzyć swoją indywidualną suknię. Bardzo często nasza główna projektantka i stylistka mody ślubnej Agnieszka Chuda, dla której inspiracją jest zawsze kobieta tworzy suknie specjalnie według oczekiwań klientek. WHITE ANGEL Exclusive to różnorodność kreacji ukazujących połączenie kilku koncepcji w różnych stylach, fasonach i wykończalniach. Atelier WHITE ANGEL Exclusive wyróżnia ogromna elastyczność terminów realizacji i dogodne warunki zakupu sukien. www.whiteangel.com.pl

Fot. Sergiej Krawczenko Modelka : Marta Karpińska Modelka : Klaudia Zabielska

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa