AGA TAUKERT PHOTOGRAPHY

Jeżeli potrzebujesz profesjonalisty na swoje wydarzenie, osoby która jako fotograf ślubny sprawdzi się i swoją pracę wykona nie tylko profesjonalnie od strony warsztatowo, ale podejdzie do niej również w odpowiedni sposób w kwestii emocji, odczuć i całej otoczki, która również ma wielkie znaczenie w przypadku zdjęć – trafiłeś świetnie. Zawsze pracujemy we dwoje co daje pełniejszy i bogatszy obraz Waszego ślubu.

www.agataukert.comMiejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

* Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i materiałów drogą elektroniczną

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa