AGENTKA WESELNA

Przygotowania do ślubu trwają wiele miesięcy i obejmują liczne zadania, bardziej lub mniej czasochłonne. Do tego konieczność wyboru kolorów, detali, opcji – to może przyprawić Narzeczonych o zawrót głowy.
Mam wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu różnych imprez, od małych, rodzinnych przyjęć, po duże konferencje biznesowe. Moim priorytetem jest spełnienie oczekiwań klientów i ich zadowolenie. Wyszukuję ciekawe rozwiązania, dbam o każdy detal i jakość pracy podwykonawców. Koordynuję wszystkie elementy tworząc niezapomniane i piękne wydarzenie, dzięki czemu Państwo Młodzi i ich Bliscy mogą w pełni celebrować Dzień Ślubu.
• Konsultacje
• Pomoc w formalnościach
• Wybór miejsca ceremonii i wesela
• Dekoracje
• Kontakt z podwykonawcami
• Organizacja atrakcji weselnych
• Koordynacja Dnia Ślubu
Zapraszam do kontaktu: www.agentkaweselna.plMiejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa