Ambient Light

Jesteśmy małżeństwem, które fotografuje od zarania (naszych wspólnych) dziejów. Podróżowaliśmy w bliskie i dalsze okolice, szukając nietuzinkowych plenerów, zapuszczając się w rejony tajemne a urokliwe. Nie robilibyśmy tego, gdybyśmy tego nie kochali.

Chcemy, byście czuli się komfortowo podczas sesji fotograficznej. Nie reżyserujemy scen i niczego Wam nie narzucamy. My, fotografowie jesteśmy tylko dodatkiem, dyskretnie, obok Was. Zachowujemy na zdjęciach to, co najważniejsze. Służymy pomocą i radą, gdy tego sobie życzycie i gdy wymaga tego sytuacja. Najbardziej zależy nam na Was i Waszej pewności, że wszystko będzie wyjątkowe i zgodne z Waszymi marzeniami.

Podczas Targów zapraszamy do naszego stoiska.

Na naszych Klientów czekają duże rabaty.

ambient-light.pl

instagram.com/ambient.light.fotografowie/

 

 

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa