Balamonte – klasyczny włoski styl dla nowoczesnego mężczyzny

Balamonte to salon mody męskiej, założony przez Grzegorza Krychowiaka, specjalizujący się w szyciu na miarę. Inspiruje nas włoski styl i elegancja, dlatego nasze garnitury szyjemy w Mantui, przy zastosowaniu włoskiej konstrukcji, którą cechuje lekkość i elegancja przy zachowaniu całkowitej swobody ruchów. Swoją działalność koncentrujemy przede wszystkim na szyciu na miarę przy zastosowaniu metody Made to Measure. Ponadto w naszym Salonie znajdą Państwo garnitury i koszule dostępne w ofercie szycia na miarę oraz z gotowej kolekcji, w pełnej gamie rozmiarów. Wychodząc naprzeciw potrzebom Pana Młodego, oferujemy również szeroki wybór dodatków jak buty, jedwabne krawaty, poszetki, paski i spinki do mankietów. Oferujemy Panom Młodym możliwość stworzenia spersonalizowanego garnituru pod okiem naszych Doradców. Metoda Made to Measure pozwala na idealne dopasowanie rozmiaru garnituru i jego proporcji przy zastosowaniu kroju, tkanin i dodatków wybranych przez Młodą Parę.

Możliwość wyboru kroju, tkaniny, podszewek i guzików pozwala na stworzenie spersonalizowanego garnituru, utrzymanego w indywidualnym stylu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego personelu, gwarantujemy profesjonalne zdjęcie miary i obsługę. Nasze garnitury są szyte we Włoszech w szwalni o ponad stuletniej tradycji.  Proces szycia trwa około 4-5 tygodni, po tym czasie gotowy garnitur zostaje odesłany do naszego Salonu. W celu zagwarantowania nienagannego wyglądu finalnego, zapraszamy do Salonu w celu naniesienia ewentualnych poprawek na gotowym już garniturze.

www.balamonte.com 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa