Park Rozrywki Aktywnej Bartbo

Park Bartbo położony k. Olsztyna to idealne miejsce do organizacji wieczorów panieńskich oraz kawalerskich.
Organizujemy największe wyprawy na quadach w Polsce, posiadamy flotę 35 szt. Yamaha Kodiak 450.

Najbardziej cenionymi przez klientów atrakcjami są: Off-road, Strzelnica,  Paintball, Park linowy oraz Gry Scenariuszowe.

Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy na pyszny posiłek w Karczmie Bartbo oraz całonocną zabawę przy ognisku, zakończoną noclegiem.
Jesteśmy również Agencją Eventową, w związku z tym realizujemy najbardziej szalone wieczory panieńskie i kawalerskie jakie jesteście sobie w stanie wyobrazić.

bartbo-parkrozrywki.pl/https://

facebook.com/Park.BARTBOhttps://

instagram.com/park_bartbo/

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa