Enoteka Warszawska

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowego miejsca w Warszawie, gdzie rozpieszczone zostaną Wasze kubki smakowe, restauracja i wine bar Enoteka Warszawska jest idealnym wyborem. Miejsce to wyróżnia się wspaniałym jedzeniem oraz niesamowitym klimatem nastawionym na celebrację każdej chwili. Na uwagę zasługuje także bardzo ciekawy styl, w którym została urządzona restauracja i wine bar. Wnętrza proste, aczkolwiek przytulne, z nutą nowoczesności i pełne kwiatów. To, coś, co wyróżnia lokal na tle innych znajdujących się w okolicy.Oprócz standardowej, codziennej oferty, proponujemy naszym klientom możliwość organizacji przyjęcia okolicznościowego: chrzcin, komunii, przyjęcia weselnego, rocznicy ślubu. Nasz lokal to także idealna restauracja na spotkanie firmowe. Jeżeli chcą Państwo celebrować wspólny sukces – zapraszamy. Dołożymy wszelkich starań, aby ważne chwile były niezapomniane przez długi czas. Istnieje również możliwość wynajęcia Enoteki na wigilię firmową lub konferencję. Niezapomniane przeżycia, najlepsze smaki? To właśnie restauracja Enoteka Warszawska.

enotekawarszawska.pl

facebook.com/restauracjaenoteka/

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa