Face Body & Soul Institute

W dniu swojego ślubu będziesz NAJPIĘKNIEJSZA. To pewne. My jedynie gwarantujemy, że z nami rezultaty osiągniesz szybciej i łatwiej.

Dzięki szerokiemu pakietowi zabiegów oraz naszym nieocenionym ekspertom zarówno Twoja figura jak i twarz zachwycą zgromadzonych Gości a, przede wszystkim, Pana Młodego.

Face Body & Soul Institute to miejsce, gdzie zapewniamy:

– zabiegi na twarz, które już po pierwszym spotkaniu dadzą spektakularne efekty,

– najnowsze technologicznie rozwiązania oraz wskazówki dietetyka, które zagwarantują upragnione, jędrne i smukłe ciało,

– strefę SPA dla dwojga czyli masaże i zabiegi relaksacyjne, które pozwolą ukoić myśli i odpocząć głowie po trudach przygotowań.

Opalanie natryskowe, depilacja laserowa lub woskiem, wypełnianie i wygładzanie zmarszczek, usuwanie przebarwień, oczyszczanie to paleta usług, która pozwoli zaopiekować się Tobą kompleksowo. Specjalnie dla Ciebie opracujemy plan zabiegów, który doprowadzi Cię do ołtarza jako zjawiskową Pannę Młodą, stąd nie czekaj do ostatniej chwili, to naprawdę ważny dzień, bądź na niego gotowa. Będziemy zaszczyceni, jeżeli w nasze ręce odda się również Pan Młody, Druhny czy Goście. W pięknej aurze naszego Instytutu nerwową atmosferę zastąpi pełen relaks i odprężenie przed tak ważnym dniem. No i Wieczór Panieński … szyty na miarę… masaże, zabiegi upiększające, warsztaty o dowolnej tematyce, makijaż i lampka wina tuż przed tym, jak rozpoczniecie wieczorne szaleństwo.

Zapraszamy na nasze stoisko nr 8P. Tylko dla Gości Targów wyjątkowe nagrody i rabaty nawet do 20%. www.fbsinstitute.pl

 

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa