Kamil Moszczyński – stylista

Jestem absolwentem szkoły muzycznej, która wiele nauczyła mnie o harmonii. Ukończyłem też techniki zasad żywienia, dzięki czemu doskonale rozumiem ciało ludzkie i wszystkie jego niuanse. W moim rodzinnym domu sztuka była zawsze na pierwszym miejscu i to po mamie odziedziczyłem zamiłowanie do mody oraz kunszt szycia. Uważam, że gdy ktoś pasjonuje się modą, musi operować igłą jak dyrygent batutą. Rozumieć krój, jedność tkaniny i sylwetki. Umieć usunąć w cień niedoskonałości, a na zalety rzucić światła zachwytu.

Pracowałem jako asystent stylistki Olgi Piekarskiej przy programach takich jak „Perfekcyjna Pani Domu” i „Kuba Wojewódzki”, tworzyłem stylizacje dla magazynów Wedding i Madame oraz odpowiadałem za wygląd gwiazd na Festiwalu Filmowym w Gdyni, Opolu i Kielcach. Odbyłem kursy poświęcone PR-owi w modzie i rysunkowi żurnalowemu. Na co dzień jestem osobistym stylistą gwiazd, pracuję na planach zdjęciowych, przy teledyskach i reklamach. Jestem kimś, kto swoją pracę wykonuje w cieniu, aby dać zabłysnąć innym. I kocham to.

Zapraszam na stoisko firmy KLUCZ DO PIĘKNA porozmawiamy o tym by wyglądać i czuć się wspaniale, niekoniecznie z wymiarami supermodelki.Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa