Klinika Prostezeby.com

Chcesz mieć piękny uśmiech i proste zęby już w 3 m-ce? Odwiedź nasze stoisko na targach i zobacz przykładową wizualizację leczenia ortodontycznego nowoczesnymi niewidocznymi nakładkami i skonsultuj się z certyfikowanym lekarzem Invisalign. Pokażemy  w jaki sposób możemy poprawić Ci uśmiech i wyprostować zęby. Uzyskaj 50%  rabatu na wizytę start – up (tzw. wizytę kwalifikującą do leczenia) i 10% na cale leczenie (koszy leczenia są znane po wizycie start-up). Poznaj alternatywę dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych Wybierz niewidoczne nakładki na zęby. Zapraszamy! www.prostezeby.com

Fanpage: www.facebook.com/klinikaprostezeby

Instagram: www.instagram.com/prostezeby

Link na kanału na YouTubie: www.youtube.com/channel

Rafał Maślak – co myśli o Invisalign® i Klinika Proste Zęby

Opinie naszych pacjentów i ich piękne uśmiechy, którymi olśniewają na co dzień są dla nas najważniejsze! Rafał Maślak zdecydował się na leczenie ortodontyczne metodą Invisalign® w @Klinika Proste Zęby – Warszawa – obejrzyjcie video!

Julkaissut Klinika Proste Zęby – Warszawa Keskiviikkona 23. tammikuuta 2019

 

 Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa