Koneser de luxe z grawerem

Tradycja Warszawskiej Wytwórni Wódek „KONESER” sięga XIX wieku, kiedy to na warszawskiej Pradze powołano do życia zakład o nazwie Rektyfikacja Warszawska.

Przez lata wytwórnia produkowała wódki opracowane przez warszawskich technologów. Wśród alkoholi produkowanych przez zakład Rektyfikacja Warszawska, znajdują się takie klasyki jak wódka „Wyborowa”, „Luksusowa” czy też wszystkim dobrze znana „Żubrówka”.

Po II wojnie światowej powołano do życia przedsiębiorstwo państwowe Warszawska Wytwórnia Wódek „KONESER”. Produkowało ono wódki czyste, kilka rodzajów wódek gatunkowych i winiaki. To w „KONESERZE” na Ząbkowskiej opracowano formułę wielu znanych w kraju i za granicą marek alkoholi, m.in. Koneser, Metropolis, Winiak Klubowy, Targowa, Oleńka, Kniejówka, Zagłoba i inne.

Obecnie tradycja i doświadczenie Warszawskiej Wytwórni Wódek „KONESER” kontynuowane są w produktach godnych ich poprzedników.

Nasze produkty mogą Państwo dowolnie spersonalizować nadając każdej butelce wyjątkową formę oraz wpisując ją w indywidualny charakter każdej imprezy weselnej .

Korzystając z naszej oferty pomijają Państwo pośredników a co za tym idzie uzyskują najlepszą cenę , która gwarantuje zakup u producenta.

 

Już dziś zapraszam Państwa do zapoznania się z Naszymi produktami oraz ofertą specjalną która przygotowaliśmy na Wasze wesele
www.koneservodka.pl

www.facebook.com/koneservodka

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa