Kultura Wysoka

Kultura Wysoka to jedno z najciekawszych i najbardziej oryginalnych miejsc na mapie weselnej Warszawy. Zabytkowa, przestrzenna (9m wysokości!) 120-letnia stara hala wojskowa, położona jest 200 metrów od stacji metra Szwedzka.
Do dyspozycji Państwa Młodych oraz ich gości oddajemy 450 m2 sali głównej, 80 m2 viproom’u, 300m2 ogrodu, 500m2 parkingu , oraz zamykaną garderobę dla Pary Młodej.
Sala idealnie sprawdzi się przy weselach od 40 do nawet 350 osób.
Kultura Wysoka dysponuje własną kuchnią i barem.
Atutem miejsca jest jego surowość: czerwona cegła, ogromne stalowe okna i przede wszystkim wyjątkowa więźba dachowa (15 metrów szerokości – bez podpór!). Ponadto oferujemy bezpłatny parking i bliskość wspomnianej już stacji metra Szwedzka.

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa