Magdalena Kimak Weddings

Mam na imię Magdalena i jestem fotografem ślubnym, tworzę ponadczasowe historie przepełnione miłością i prawdziwymi emocjami. Jeśli chcielibyście, aby na długo pozostało w pamięci ulotne piękno dnia Waszego ślubu, subtelne emocje, eleganckie detale i radosne chwile, to dobrze trafiliście!
Ukończyłam Fotografię w prestiżowej Łódzkiej Filmówce, specjalizuję się w fotografii portretowej, modowej, edytorialowej oraz reklamowej. Zdobywałam doświadczenie współpracując z aktorami, muzykami, projektantami mody oraz stylistami. Uwielbiam kreować, tworzyć niezwykłe historie, a zdobyte doświadczenie wykorzystuję w fotografii ślubnej, tworząc zdjęcia najwyższej klasy i jakości, dbając o każdy detal oraz światło.
Zapraszam do odwiedzenia mnie na targach!!!!

www.magdalenakimak.com

www.instagram.com/magdalenakimak_weddings

www.facebook.com/magdalenakimakweddingsMiejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa