MAKE A WISH

Naszą firmę współtworzą kobiety, które łącząc siły budują nowoczesną markę, działającą w branży ślubnej i eventowej. Specjalizujemy się w aranżacji i dekoracji najważniejszych chwil w życiu – ślubów, wesel, komunii, urodzin itp. wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Marka Make a wish działa w branży ślubno-eventowej. Zajmujemy się tworzeniem aranżacji florystycznych i dekoratorskich na indywidualne zamówienie klientów. Na naszym stoisku odwiedzający mogą podziwiać aranżacje kwiatowe na stoły, bukiety ślubne, dodatki typu wianki, przypinki, poszetki oraz biżuterię florystyczną. Dodatkowo zaprezentujemy podświetlane litery do dekoracji sal i ogrodów oraz fontanny świetlne (iskrowniki). Dla gości odwiedzających targi i zainteresowanych naszą ofertą przygotowaliśmy kupony rabatowe -10% na wykonanie pełnej oprawy dekoratorskiej wybranej uroczystości.

Make a wish- Pomyśl życzenie- my je spełnimy

make-a-wish.pl

facebook.com/Makeawish.obslugaeventow/

 

 Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa