Thai Bali Spa

Zapraszamy wszystkich odwiedzających, do wypróbowania naszych usług i niespodzianek, które przygotowaliśmy, podczas dwóch dniach wydarzenia: Dla każdego – 10 minutowe masaże w PREZENCIE. Rozładują stres, związany z przygotowaniami do ślubu oraz pozwolą zapoznać się z doskonałymi rękami naszych masażystek i masażystów z Tajlandii i Bali, których, na co dzień można spotkać w naszych salonach w Warszawie i Krakowie.

Poznaj naszą markę kosmetyków – Naturalne peelingi, świece czy olejki Thai Bali Spa, o wyjątkowych mieszankach zapachowych tj.: świeże cytrusy, grejpfrut czy soczyste mango, w specjalnie niskich cenach.

Prezenty dla rodziców i świadków? Tylko podczas dwóch dni, będziecie mieć okazję kupić eleganckie zaproszenia na masaże, ze specjalnie przygotowanym rabatem na tę okazję. Voucher dedykowany na wybrany masaż, czy może vouchery kwotowe? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

To nie koniec – rozdajemy vouchery na masaże – żeby dowiedzieć się jak je zdobyć, odwiedź nasze stoisko – 30L

Podczas wydarzenia, przyjmujemy wyłącznie płatności kartą . Do zonaczenia thaibalispa.pl

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa