The Wedding Bells

Autorką marki jest Małgorzata Knopik-Skibińska. Z wykształcenia to Artysta Plastyk, projektant ubioru, scenograf ale także organizator ślubów.

Jeśli szukacie nietuzinkowej dekoracji zapraszamy do naszej wypożyczalni.

Uwielbiamy towarzyszyć zakochanym w tworzeniu niezapomnianych historii opowiadanych naszymi dekoracjami.

Nasze projekty powstają z artystycznej pasji i miłości do kreowania magicznych i wyjątkowych ozdób!

W naszej ofercie posiadamy najpiękniejsze artystyczne ozdoby do aranżacji  sali weselnych,  w bramach ślubnych i ściankach dekoracyjnych.

Wszystkie ozdoby są wykonywane ręcznie.

Nasze produkty cechuje najwyższa jakość, dla wymagającego i wrażliwego na walory estetyczne klienta.

Nasze projekty dosłownie „szyjemy” na miarę Klienta, nawet najbardziej wymagającego, który oczekuje podejścia do tematu z dużym poczuciem smaku.

The „Wedding Bells” pomaga urzeczywistnić marzenia każdej młodej pary!

weddingbells.pl

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa