Przystanek bar

Zastanawiacie się która z atrakcji weselnych mogła by spełnić oczekiwania zarówno Wasze jaki i Waszych gości?

– Kolorowe koktajle dopasowywane do gustu gości – wybierz z karty lub poproś barmana o ulubiony koktajl,

– Koktajle bezalkoholowe dla najmłodszych, kierowców i Pań w ciąży,

– Kompleksowa organizacja – wyręczymy Cię w zakupach i wszelkich sprawach organizacyjnych,

– Stylowy bar, który spełni funkcję dekoracji wraz z kartą koktajli, która ułatwi wybór Waszym gościom,

– Pokaz barmański dzięki któremu goście będą wspominali Wasze wesele przez długi czas.

Umówcie się na wspólną rozmowę telefoniczną lub skorzystajcie z degustacji drinków podczas, której będziecie mogli spróbować koktajle, które będziemy przygotowywać podczas Waszego wesela, zobaczycie jak prezentuje się bar i karta koktajli, a także dowiecie się więcej na temat naszej usługi.

facebook.com/przystanekbar

przystanekbar.pl/degustacja/

 

 

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion