Ślubne Atelier Łukasz Przychodzeń – trendy 2024 – zapraszamy na pokaz – 15:30 PGE Narodowy 22.10.2023


ŁUKASZ PRZYCHODZEŃ  – stylista ślubny i niekwestionowany ekspert w dziedzinie trendów ślubnych. Ślubne Atelier Łukasza znajdują się w Lublinie przy ul. Zamojskiej 12  i w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 68.

Ślubne Atelier Łukasz Przychodzeń to wyjątkowe miejsce i ludzie, w którym znajdziecie suknie ślubną swoich marzeń. Wyrafinowany styl i perfekcyjny design oferowanych przez stylistów doceniają Klientki z całego kraju. Miejsce to wyróżnia się nie tylko doradztwem w kwestii sukni, ale tworzy kompletny wizerunek Panny Młodej. Dzięki temu suknia, upięcie, makijaż i biżuteria łączą się w idealną całość. Team Ślubne Atelier dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem . Ich zadaniem jest uczciwa ocena stylizacji ślubnej, dlatego szczerość to podstawa ich codziennej pracy. Wszystkie Panny Młode są wizytówką Atelier i dlatego tak bardzo zależy im, aby w swoim najważniejszym dniu były olśniewające i szczęśliwe.

Na Targach Ślubnych Wedding zapraszamy na wyjątkowy, ekskluzywny pokaz sukni ślubnych z kolekcji Ślubne Atelier Łukasz Przychodzeń – godz.15:30 . Zobaczymy 30 fantastycznych modeli sukien ślubnych prezentujących najnowsze trendy na sezon 2024