Tailors Club zaprasza do specjalnej strefy szycia na miarę i najlepszych barberów


W Tailors Club, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy wczuć się w historię i stworzyć idealnie dobraną stylizację pod Ciebie tak, abyś czuł się komfortowo i wyglądał doskonale! Naszą motywacją jest zadowolenie klientów, którzy statystycznie najdłużej żyją w szczęściu i miłości. Tailors Club to profesjonalizm i świadomość, że za każdą, dobrze skrojoną marynarką stoją ludzie z pasją i wielkim sercem. Już dziś skorzystaj z naszych porad i doświadczenia. Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy jedną z największych przestrzeni na targach, gdzie z pomocą stylistów marki Tailors Club każdy będzie mógł zapoznać się z naszą ofertą. Z pewnością nie zabraknie tematów do rozmów, gdyż działamy w wielu obszarach świata miarowego krawiectwa. Punktem docelowym, będzie z pewnością Tailors Club Point – centralne miejsce naszej przestrzeni. Tutaj, będziecie mogli zaznajomić się z DNA marki oraz poznać zespół Tailors Club. To właśnie z naszymi stylistami, będziecie mogli zamienić słowo o ofercie i produktach marki. Przy filiżance kawy, porozmawiacie o swoich potrzebach i koncepcji wymarzonej kreacji ślubnej.

Kolejnym punktem w przestrzeni Tailors Club będzie zespół najlepszych barberów, czyli Warszawska Izba Lordów. To właśnie tutaj zadbacie o swój wygląd, dowiecie się jaka męska fryzura wygląda dobrze w dniu ślubu oraz otrzymacie profesjonalną wiedzę na temat pielęgnacji włosów.

Wreszcie, punkt Private Tailoring, w którym zapoznasz się z wyjątkową usługą szycia na miarę, w dogodnym dla Ciebie miejscu. Dzięki private tailoring, zapewniamy maksymalny poziom jakości i komfortu, oszczędzając Twój czas. To miejsce, gdzie będzie czekać na Was jeden z naszych stylistów, który opowie o możliwościach, jakie niesie ze sobą mobilny krawiec.

Podczas targów ślubnych odbędzie się loteria, w której do wygrania będzie personalizowana poszetka z inicjałami oraz datą Waszego ślubu! Nie możemy doczekać się spotkania z Wami w strefie Tailors Club! Czekamy na Was 22 października na Stadionie Narodowym w Warszawie!