Kolekcja LARA&LACE podczas Targów ślubnych Wedding na PGE Narodowy

WEDDING | 2018, 11, 07

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować iście zniewalającą, autorską linię LARA&LACE zaprojektowaną przez Larę Gessler specjalnie dla Juliette Atelier Tylko z pasji i miłości do tego co się robi powstają rzeczy piękne. Połączenie zaś i wykorzystanie talentów daje możliwość nieograniczonej niczym twórczości, którą mamy zaszczyt zaprezentować w kampanii zapowiadającej zjawiskową kolekcję autorstwa Lary Gessler LARA & LACE.

A już  24 – 25 listopada na PGE Narodowym  cała kolekcja na wybiegu podczas targislubnewedding.pl

Co sie bedzie działo na stoisku Juliette Atelier.?

Podczas Targów Wedding Lara Gessler po raz pierwszy zaprezentuje swoją autorską linię sukien ślubnych LARA & LACE, powstałą przy współpracy z Juliette Atelier. Już w tej chwili zapowiedź kolekcji można zobaczyć na http://www.juliette.com.pl/lara-lace. Kampania objęła połowę kolekcji, podczas Targów zaprezentujemy wszystkie 20 modeli iście unikatowych sukien. Będzie również możliwość spotkania się z Larą osobiście na naszym stoisku.MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa