LaMimi niezwykła biżuteria tworzona dla kobiet

WEDDING | 2019, 10, 07

LaMimi to niezwykła biżuteria tworzona dla kobiet, które lubią łączyć najnowsze trendy z klasycznym pięknem naturalnych kamieni. Biżuteria LaMimi wygląda zjawiskowo noszona pojedynczo, ale wykorzystywane połączenia form i kolorów pozwalają na tworzenie własnych, unikalnych zestawów. Marka powstała w 2011 roku i jej znakiem rozpoznawczym jest subtelna i bajecznie kolorowa biżuteria, często tworzona w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. Kolekcje LaMimi są tworzone w 100% ręcznie w urokliwej i klimatycznej pracowni, która mieści się w starej, przedwojennej fabryce w Warszawie. Swoimi projektami chcemy pokazać, że kamienie naturalne są różnorodne, a stworzona z nich biżuteria zostaje w naszych szkatułkach przez lata.  Tworzymy naszą biżuterię tylko ze szlachetnych materiałów: srebra, złota,  kamieni szlachetnych, pereł i jedwabiu.  Sami wyszukujemy najpiękniejsze kamienie na targach minerałów i kamieni szlachetnych na całym świecie. Wszystko to ujmujemy w lekkie, bezpretensjonalne formy wpasowujące się w codzienną neutralność jak i okazyjną efektowność.

Kolekcja jesień-zima jest pełna nowych wzorów i klasycznych jesiennych połączeń kolorystycznych. Naturalne kamienie w odcieniach zieleni, borda, ciemnego różu oraz czerni w połączeniu ze złotymi wykończeniami idealnie uzupełniają się w zestawach łączących kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki w wyjątkową całość. Nosząc naszą biżuterię sprawimy, że pokochasz świat kamieni tak jak my.

Weselna kolekcja LaMimi łączy ponadczasowe i klasyczne perły w delikatnych formach. Beże i biele będą zawsze kojarzyły się ze ślubem, ale LaMimi w swojej ofercie posiada także pełne ekspresyjności kolorowe modele bransoletek, naszyjników i kolczyków. Unikatowe i kolorowe kamienie naturalne w biżuterii ślubnej to nasza propozycja połączenia klasycznej bieli z zastrzykiem koloru.

 

 Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa