Platynowa premiera na Targach Ślubnych Warszawie

WEDDING | 2022, 02, 22

Platynowa premiera

Galeria Derecki przygotowała coś specjalnego na Targi ślubne w warszawie. Tysiące kilometrów po bezdrożach kolebki stali damasceńskiej, setki spotkań w kuźniach z rzemieślnikami kultywującymi tradycję, opracowywana latami technologia przyniosła w końcu spodziewane rezultaty, a nawet je przerosła.

Specjalnie na Targi Ślubne Wedding w Warszawie zaprojektowano nową kolekcję „Pyxis”. Są to obrączki stworzone z platyny połączonej z meteorytem. Powstały według wyjątkowej, rzemieślniczej manufaktury, wykorzystującej w procesie chociażby kawałki Onyksu wzmacniającego materiał. Sproszkowany onyks w wysokich temperaturach razem z węglem może powodować przejście części krzemu do struktury stali. Jest to procedura do tej pory nieużywana w Europie.

Podczas targów zostaną zaprezentowane dwa nowe modele obrączek. Pierwszy z nich „Jubilo” został stworzony dla Wrocławskiej Grupy Artystycznej Jubilo.

Grupa „dąży do przełamywania barier społecznych, ekonomicznych, językowych i kulturowych poprzez spotkania artystyczne, w których platformą wymiany jest język teatru i muzyki”.
Kolejny komplet to niewykonywana nigdy wcześniej biżuteria. Charakteryzuje się połączeniem złota i meteorytu w sposób do tej pory nieopracowany – z wyraźną przewagą ziemskiego kruszcu i nieziemskimi akcentami, nadal stanowiąc integralną całość.

Przyjdź na www.targislubnewedding.pl i wygraj jedną z 10 meteorytowych zawieszek. 

Po każdej prelekcji będziecie mieli okazje wygrać w łatwy, prostu sposób nagrody-niespodzianki  między innymi przewidziane będą zawieszki meteorytowe, które będzie można wykuć osobiście przy jubilerskim stole warsztatowym– nie może Was  zabraknąć!

HARMONOGRAM – porady specjalistów – sala wykładowa SMC PGE NarodowyKUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa