5 trendów w biżuterii ślubnej

Czy wiesz, jak dobrać dodatki, aby twoja ślubna stylizacja zapierała dech w piersiach? Czy chcesz olśnić wszystkich gości i czuć się tego dnia wyjątkowo? Jeśli tak, to koniecznie musisz sposoby, dzięki którym w dniu ślubu będziesz prezentowała się nie tylko pięknie, ale także modnie.

Biżuteryjne wianki

Wianki zdobione cyrkoniami lub perłami to największy hit sezonu 2017. Dodatek tego typu może być jedyną ozdobą ślubnej fryzury, jednak równie pięknie będzie wyglądał w połączeniu z welonem. Biżuteryjny wianek to idealna propozycja dla Panien Młodych stawiających na dziewczęcy wizerunek, styl rustykalny lub boho.

Okazałe kolczyki
Duże, wiszące kolczyki rozświetlają twarz i dodają stylizacji szyku. Odpowiednio dobrane mogą nawet optycznie korygować drobne mankamenty urody, takie jak kształt twarzy oraz długość szyi. Okazałe kolczyki pasują do stylizacji klasycznych i glamour − podkreślając elegancki wizerunek Panny Młodej.

Duże sztyfty
Dla Pań, które nie gustują w wiszących kolczykach, mamy dobrą wiadomość − w sezonie ślubnym 2107 do łask wrócą także kolczyki przy uszach. Duże sztyfty to idealna propozycja dla Pań, które cenią sobie minimalizm, oraz dla tych, które stawiają na gładkie, niezasłaniające uszu ślubne uczesania.

Efektowne grzebyki
Biżuteria we włosach to propozycja dla Pań stawiających na glamour, ale nie tylko. Ozdobne grzebienie idealnie sprawdzą się w stylizacjach klasycznych − w połączeniu z welonem lub jako jedyna ozdoba ślubnej fryzury. Grzebyk można dopasować do uczesania, wybierając odpowiedni wzór, kształt oraz styl ozdoby.

novia-blanca.pl