7 cm – idealne buty ślubne


Męskie buty podwyższające Betelli

Klasyczne i eleganckie buty podwyższające 7 cm – idealne buty ślubne.

Przyjmuje się, że klasyczna Para Młoda to wyższy Pan Młody. A co kiedy są równego wzrostu a Panna Młoda chce założyć szpilki aby wyglądać jeszcze lepiej? Buty Betelli dodadzą panom 7 cm wzrostu! Ale to nie wszystko, dzięki podwyższeniu zmienia się sylwetka, mężczyzna prostuje się i wciąga brzuch. Ogólna prezencja bardzo zyskuje dzięki wyprostowanej postawie (ten sam efekt daje kobietom włożenie szpilek). Dzięki temu zabiegowi Panowie stają się przystojniejsi i pewniejsi siebie.

Po buty Betelli mogą  sięgnąć mężczyźni nie tylko niscy, ale również średniego wzrostu i wysocy. To produkt dla tych, którzy nie boją się nowości, są ciekawi trendów i lubią jak ich partnerka zakłada szpilki 🙂

Co nas wyróżnia?

Naturalny wygląd i proporcje

Buty podwyższające Betelli są tak dopracowane, aby zachować proporcje tradycyjnego buta, nie mają ani wysokiego obcasa, ani wysokiego zapiętka, dzięki czemu zachowują w pełni naturalny wygląd. Zaprojektowane są tak, aby zapewnić maksimum komfortu, zachowując system podwyższający całkowicie niewidocznym.

 

Niewidoczne podwyższenie

Obuwie podwyższające Betelli wykonane jest z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości naturalnych skór i materiałów. Zachowując naturalny wygląd regularnego obuwia, buty podwyższające Betelli w niewidzialny dla otoczenia sposób poprawiają sylwetkę mężczyzny i dodają mu nie tylko centymetrów, ale również pewności siebie.

 

Unikalne właściwości

Przyjazne dla stopy podwyższenie wykonane z naturalnego korka – jedyne takie na rynku!

Skórzana podeszwa w kolekcji butów wizytowych – najwyższa elegancja i komfort

Specjalnie opracowana wkładka podwyższająca nie tylko dodaje wzrostu, ale również amortyzuje  nacisk podczas chodzenia, zapewniając stopom pełen komfort.

Dodatkowa wewnętrzna warstwa między podeszwą a wkładką podwyższającą zapobiega niszczeniu samej wkładki podwyższającej, i jednocześnie gwarantuje odpowiednią wentylację.

Naturalnych proporcji podeszwa wykonana z naturalnej skóry lub gumy pozwala na pewny i swobodny krok.

www.betelli.pl