Anna Kara – premierowy pokaz kolekcji ’23 – PGE Narodowy 09.10.2022


Anna Kara – Freya

Po raz pierwszy na Targach Ślubnych Wedding PGE Narodowy gościmy Annę Karę – polską projektantkę, która w zaledwie kilka lat stworzyła markę docenianą przez czołowe wydawnictwa i Panny Młode na całym świecie. Jej suknie można znaleźć w wybranych salonach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Australii i Azji.

Zobacz premierowy pokaz najnowszej kolekcji 2023 i odwiedź stoisko Anny Kary. Każda z Pań, która zapisze się w tym dniu na przymiarki w warszawskim salonie autorskim otrzyma 10% rabatu na wybraną suknię z dowolnej kolekcji.

Anna Kara to polska projektantka ceniona w Polsce i na całym świecie. Jej suknie można znaleźć w wybranych salonach w Europie, Stanach Zjednoczonych, Australii i Azji. W swoich projektach Anna Kara swobodnie czerpie ze świata kultury, sztuki i natury, tworząc unikalne suknie dla kobiet, które nie boją się podążać za swoimi pragnieniami.

Każda suknia jest szyta na miarę zgodnie z tradycyjną sztuką krawiecką. Od pierwszych szkiców do gotowych projektów, po ręcznie naszywane aplikacje i autorskie kompozycje z koronek, wszystko powstaje lokalnie, w krakowskim atelier. Wykorzystanie najwyższej jakości naturalnych materiałów, precyzja wykonania i ścisła dbałość o szczegóły, pozwalają wykwalifikowanemu zespołowi Anny Kary tworzyć suknie, które w naturalny sposób odpowiadają na indywidualną budowę i ruch ciała każdej z Panien Młodych.
Warszawa, ul. Mokotowska 5/2, www.annakara.com

KUP BILET NA TARGI ⇓

Autorskie, wielowarstwowe kompozycje haftów i koronek, niebanalne kroje i najwyższej jakości materiały – zobacz najnowszą kolekcję Anny Kary.