Autorska kolekcja Atelier MC Premium – po raz pierwszy na Targach Ślubnych Wedding – PGE Narodowy 09.10.2022


MC Premium wedding – Kolekcja Pure Art

Sztuka i moda to dziedziny ciągłej ekspresji twórczej. Sztuka jest wolna od wszelkich ograniczeń, moda jest dostosowana do wymagań szybko rozwijającej się branży i potrzeb klientów.

MC Premium wedding to linia ekskluzywnych sukien ślubnych należąca do marki MC Premium. Jej twórczynią jest krakowska bizneswoman – Monika Chwajoł, która od lat prężnie prowadzi swoje biznesy w branży transportowej i budowlanej, a od kilku sezonów rozwija swoją markę modową. Łączy tym samym pasję do mody z umiejętnością sprawnego prowadzenia firmy i zarządzania Zespołem. Projekty Jej autorstwa powstają wspólnie z Zespołem projektowym zlokalizowanym w Krakowie.

Kobiety MC Premium są odzwierciedleniem subtelnej elegancji i wyrafinowanego gustu. Potrafią bawić się modą, łącząc ze sobą klasykę i oryginalny styl. Marka podkreśla ich indywidualizm i różnorodność za pośrednictwem czterech linii: Wedding, Woman, Men i Kids. Brand nie zapomniał również o akcesoriach takich jak biżuteria, buty czy torebki.

Misją marki jest tworzenie z pasją i w poczuciu piękna. Kolekcja PURE ART. jest indywidualną interpretacją mody ślubnej MC Wedding w odniesieniu zarówno do klasyki jak i panujących trendów. Najwyższej klasy materiały, idealne wykończenia, autorskie rozwiązania konstrukcyjne czy wyszukane koronki- to wszystko czyni z kolekcji prawdziwe dzieła sztuki. Projektując suknie marka myśli zarówno o estetyce jak i o funkcjonalności produktu. Suknia ślubna powinna być zdaniem marki zarówno elegancka, ale też wygodna i trwała, stąd też użycie wysokiej jakości materiałów sprowadzanych z różnych zakątków świata, m.in Włoch, Francji, Hiszpanii. W kolekcji znajduje się kilkanaście sukien począwszy od modeli minimalistycznych, po bogato zdobione. www.mc1978.com

Serdecznie zapraszamy na stoisko Atelier MC Premium i ekskluzywny pokaz podczas Targów Ślubnych Wedding – PGE Narodowy 09.10.2022.