Bajkowe zimowe śluby


Miłośnicy lata i gorących temperatur prawdopodobnie stwierdzą, że niekoniecznie, natomiast pasjonaci gór i śnieżno-lodowej aury zapewne będą zwolennikami zimowych ślubów.

Sesja ta to dawka inspiracji dla przyszłych Par Młodych, które planują ślub w górach w nowoczesnym i świątecznym klimacie. Zapach jodły i świeżo pieczonych pierniczków, smak porannej kawy przy dźwiękach kolędy, ośnieżone choinki, drewniane wnętrza ozdobione milionem światełek, góralska kapela, gorący barszcz z uszkami, to wszystko tworzy niepowtarzalny klimat, który na zawsze zapadnie w pamięci i w sercach Pary Młodej i wszystkich gości weselnych.

Zimowe śluby mają kilka innych ważnych zalet, m.in. przede wszystkim koszty organizacji wesela są niższe. Usługodawcy często obniżają swoje ceny ze względu na małą ilość zleceń poza sezonem. Co wiążę się także ze znacznie większą dostępnością firm i o wiele łatwiej znaleźć salę, która odpowiada Waszym oczekiwaniom. Wtedy nie musicie się martwić, że Wasze wesele odbędzie się dopiero za 2 lub 3 lata. Organizując zimowy ślub sprawiacie, że jest unikatowy i odróżnia się od tych powtarzalnych ślubów w sezonie letnim, na których każdy z Nas był już wiele razy.

Jeśli planujecie ślub w grudniu to zapewne wielu z Was obawiałoby się, że goście po prostu odmówią przyjścia na Wasze wesele ze względu na spore wydatki w tym miesiącu. Rozsyłając zaproszenia odpowiednio wcześnie, jestem pewna, że każdy z Nas jest w stanie rozplanować sobie to w optymalny sposób. Pamiętajcie, że niezależnie od miesiąca czy pory roku, ten kto ma ma się pojawić na Waszym weselu, pojawi się niezależnie od daty wesela.

Tekst: Magdalena Kurłowicz Konsultant ślubny Kurlovicz Wedding Planner

Zobacz film ⇒ „Feels like christmas”

Miejsce sesji: No Name Luxury Hotel & SPA , Organizacja: Kurlovicz Wedding PlannerFoto: Pastelove Kadry Weddings , Film: Blackheart Film , Modelka: Natalia Barańska , Model: Sebastian Wolak , Suknia ślubna: MayBee / Sylwia Kopczyńska Florystka: Bottega di Fiori , Tort: Velour Cake Studio,Obrączki: Zaczyk Wood RingsFryzura: Julia Hair StylistMake up: Lip Lady , Barmani: Cocktail Atelier , Ozdoby do włosów: Handmade Lace DesignPapeteria: Bez CeregieliDodatki ślubne: Ślub w dechę Balony: Świętolandia Krakowska