Balamonte – klasyczny włoski styl dla nowoczesnego mężczyzny


Wyjątkowa okazja dla miłośników męskiego krawiectwa na najwyższym poziomie.  Zapraszamy do odwiedzenia  stoiska salonu mody męskiej BALAMONTE  na Targach Ślubnych Wedding 19-20.10.2019 PGE Narodowy

Balamonte to salon mody męskiej założony przez Grzegorza Krychowiaka, specjalizujący się w szyciu na miarę. Inspiruje nas włoski styl i elegancja, dlatego nasze garnitury szyjemy w Mantui, przy zastosowaniu włoskiej konstrukcji, którą cechuje lekkość i elegancja przy zachowaniu całkowitej swobody ruchów. Swoją działalność koncentrujemy przede wszystkim na szyciu na miarę, przy zastosowaniu metody Made to Measure. Ponadto w naszym salonie znajdą Państwo garnitury i koszule dostępne  w ofercie szycia na miarę oraz w gotowej kolekcji w pełnej gamie rozmiarów. Wychodząc naprzeciw potrzebom Pana Młodego, oferujemy również szeroki wybór dodatków jak buty, jedwabne krawaty, poszetki, paski i spinki do mankietów.

MADE TO MEASURE

Oferujemy Panom Młodym możliwość stworzenia spersonalizowanego garnituru pod okiem naszych Doradców. Metoda Made to Measure pozwala na idealne dopasowanie rozmiaru garnituru i jego proporcji przy zastosowaniu kroju, tkanin i dodatków wybranych przez Młodą Parę. Możliwość wyboru kroju, tkaniny, podszewek i guzików pozwala na stworzenie spersonalizowanego garnituru, utrzymanego w indywidualnym stylu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego personelu, gwarantujemy profesjonalne zdjęcie miary i obsługę. Nasze garnitury są szyte we Włoszech w szwalni o ponad stuletniej tradycji.  Proces szycia trwa około 4-5 tygodni, po tym czasie gotowy garnitur zostaje odesłany do naszego salonu. W celu zagwarantowania nienagannego wyglądu finalnego, zapraszamy  do salonu w celu naniesienia ewentualnych poprawek na gotowym już garniturze.

SALON BALAMONTE Warszawa ul. Wiejska 11 lok. 1 www.balamonte.com +48 664 431 879 +48 606 998 127 kontakt@balamonte.com