DEKORIALE- szkolenia dekoratorskie online AGNIESZKI WINNICKIEJ


Dekoriale to platforma e-learningowa, dzięki której wraz z Agnieszką Winnicką i najlepszymi specjalistami z branży florystycznej, dowiesz się „od kuchni” jak tworzyć spektakularne dekoracje na wesela i nie tylko.

Dla kogo są Dekoriale?

Dla florystów i dekoratorów ślubnych, którzy chcą rozszerzyć swoje portfolio i podnieść umiejętności florystyczne. Kurs 100% online – Poziom średnio-zaawansowany – Minimum 4 nowe Dekoriale miesięcznie.

Czego można się nauczyć w Dekorialach?

  • Jak stworzyć różne patenty dekoracyjne od A do Z.

Każdy Dekorial posiada wideo tutorial, podczas którego nauczysz się krok po kroku danego patentu, a także przepis, w którym znajdziesz informacje na temat kosztów, materiałów i narzędzi potrzebnych do realizacji patentu.

  • (Już wkrótce) Dekoriale marketingowo-sprzedażowe. Czyli jak wycenić projekt, jak zbudować i prezentować swoją ofertę i jak promować się w internecie.

Zobacz zwiastuny dostępnych Dekoriali tutaj: dekoriale.pl/szkolenia

Opinie kursantów:

“Bardzo dużo konkretnych informacji o dekoracjach. Mnóstwo dodatkowych uwag, które są cenne dla każdego florysty. Sporo inspiracji. Warto skorzystać!”  –  Momenty Marzenia Miłość – Pracownia florystyczna Paulina Przybysz”

“Dekoriale są prowadzone przez doświadczoną osobę z rozległą wiedzą – Agnieszka jest świetną prowadzącą.” – Anna Nowakoswka, Kwiaty na torcie.”

“ Jak bym opisała Dekoriale? Na pewno w samych superlatywach! Agnieszka jest normalną kobietą, taką równą babką, która pokazuje informacje od A do Z. Nie leje wody, mówi konkretnie i na temat. Jakość filmików jest dobra, dzięki czemu przyjemnie się je ogląda. Agnieszka daje dużo dodatkowych, przydatnych rad. Bardzo miłym zaskoczeniem jest to, że każdy patent jest pokazany w różnych stylach. Można trafić w każdy gust!” – Kamila Puszko

Więcej opinii znajdziesz tutaj: dekoriale.pl/plany

Link to strony newsletter :dekoriale.pl/news

Przy zapisie do newsletter użytkownicy dostają pierwszy Dekorial bezpłatnie oraz 15% zniżkę na każdy abonament.

Więcej o Dekorialach znajdziesz: dekoriale.pl/szkolenia