DeVu Diana Walkiewicz – Twoje Atelier


Czarodziejska magia tego miejsca nie bez powodu przypadła najbardziej wyrafinowanym gustom, poszukujących światowej jakości, wyjątkowych kobiet. Dla tych z Pań, dla których piękno zna swoją wartość, a komfort jest bezcenny otworzyliśmy podwoje naszych inspiracji. Do Waszych stóp składamy w darze wszystko co mamy najpiękniejsze. Cały świat. Świat mody, klasy, dobrego smaku, wartościowych tkanin i dodatków pięknych jak sen. Wypracowaliśmy własne know how. Wiemy jak zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta. Mamy otwarte stocki do zakupu tkanin pełnych niesamowitego wzornictwa między innymi takich marek jak Versace, Dolce&Gabbana, LOUIS VUITTON, czy Philip Plain, z których następnie powstają fenomenalne pomysły i nowe modele kreacji autorstwa projektantki Diany Walkiewicz.

Tkaniny i zdobnictwo

W Atelier znajdują się przykłady dzieł sztuki, które wyszły spod skrzydeł Diany Walkiewicz. W pracowni powstają artystyczne projekty wzorów do naniesienia na koronki zdobione kryształami w Dubaju – samym sercu świata mody, a następnie są wszywane w kreacje DeVu.  Zamawiamy unikalne tkaniny z centrów modowych Europy oraz najdalszych zakątków świata. Pracujemy między innymi na materiałach sprowadzanych z Włoch, Francji a nawet Himalajów. Najpiękniejsze koronki z kolei znaleźliśmy i kupujemy w Nowym Jorku. Ręcznie malowany jedwab – o unikalności tego produktu można mówić wiele, ale najlepiej obejrzeć i dotknąć go u nas. Różnorodne dodatki zamawiamy także z Kairu. Wśród nich znajdują się dodające blasku, lśniące diamentowe kamienie. W gronie poszczególnych projektów króluje zdobnictwo z naturalnych piór. To wszystko i wiele innych niezwykłych produktów można obejrzeć właśnie w Salonie DeVu. 

Możemy być wszędzie

Nagłówek mówi wszystko. Przyjadę do Ciebie gdzie chcesz i kiedy chcesz. Zorganizuje W Twoim domu lub innym wybranym miejscu konsultację w odpowiedni sposób. Dostarczę niezbędne tkaniny, koronki, akcesoria, kamienie i inne zdobienia, byś mogła dokonać odpowiedniego wyboru. Możesz przesłać nam wcześniej Twoje inspiracje znalezione w sieci lub wybrane zdjęcia, abyśmy mogli lepiej przygotować się na pierwsze nasze spotkanie. Kiedy podejmiesz decyzję, obejrzysz materiały, dotkniesz dodatków, zaakceptujesz kroje, my rozpoczniemy prace nad powstaniem Twojej wymarzonej kreacji.

Wirtualny Świat Mody dla Ciebie!

Wprowadziliśmy pilotażowy projekt konsultacji modowych! Zapraszamy Cię na rozmowy i porady naszych konsultantów on-line. Dzięki rozwojowi najlepszych technologii jesteś teraz w stanie skontaktować się z nami w każdych warunkach, o każdej porze, z dowolnego miejsca na ziemi! W trakcie pierwszej rozmowy on-line dowiesz się jak wygląda konsultacja na videoczacie, postaramy się zdecydować wspólnie nad jakimi tematami będziemy pracować i w jakiej formie zrealizujemy ewentualne zamówienia.
To teraz takie proste, by znaleźć się w naszym wirtualnym Atelier.

WSPÓPRACA         ♦       SALON FRANCZYZOWY