Dopasuj odpowiednią bieliznę do Twojej sylwetki i fasonu sukni


Foto: Bielizna Konrad

Każda Panna Młoda w dniu swojego ślubu zasługuje na to, aby wyglądać pięknie, niecodziennie i wyjątkowo. Musi też tak się czuć, nie może jej nic krępować, ograniczać i rozpraszać. Dlatego też niezależnie od tego, czy interesuje Cię bielizna modelująca ze względu na jej zalety konturowe, czy też po prostu chcesz mieć pewność, że leży ona gładko pod suknią – wybierz na ten dzień bieliznę dokładnie dopasowując ją do swojej sylwetki i do kroju sukni.

Wybierając dla siebie odpowiednią bieliznę, najpierw zidentyfikuj obszary, które chcesz bardziej wygładzić, a które zaakcentować. Bielizna modelująca występuje w wielu różnych odcieniach, ale sugerujemy dopasowanie jej do koloru sukienki, aby np. Twoje majtki nie prześwitywały przez materiał sukni. Ważne jest, abyś oceniła jak się czujesz w takiej bieliźnie. Nie może ona być dla Ciebie bolesna, ani się ściągać, ani podwijać i zawijać. Musi spełniać swoje zadania, a Ty musisz się czuć komfortowo.

Jeśli masz suknię w stylu księżniczki, bez ramiączek, z głębokim dekoltem lub gorset – body będzie idealnym rozwiązaniem. Natomiast biustonosz push – up to propozycja dla tych z Was, które pragną powiększyć i uwydatnić swoje piersi. Nawet jeśli masz małe piersi, dzięki specjalnie opracowanym konstrukcjom i przy odpowiednio dobranym biustonoszu, możesz swobodnie eksponować je w głębokich dekoltach.

Jeśli masz na sobie minimalistyczną sukienkę lub z delikatnego materiału lub wąską i przyległą do ciała, wybierz bieliznę gładką, bezszwową, aby płasko leżała pod sukienką.