Ewa Stepaniuk – uznana i wielokrotnie nagradzana projektantka gwiazd na Targach Ślubnych PGE Narodowy 09.10.2022


Ewa Stepaniuk jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale projektowania ubioru. Specjalizuje się w sukniach ślubnych i wieczorowych Haute Couture, które od 2010 roku powstają w Atelier we Wrocławiu. W 2019 roku została nagrodzona – złotym wieszakiem dla Najlepszego Polskiego Projektanta Haute Couture przez Polską Kapitułę Uczelni Artystycznych Akademii Sztuk Pięknych.

„Nasze projekty były wielokrotnie nagradzane i prezentowane między innymi podczas Paris Fashion Week 2018, Diamond Art & Fashion Event w Los Angeles oraz w październiku 2019 na Arab Fashion Week w Dubaju. W 2020 przedstawiliśmy swoją kolekcję na ekskluzywnym Evencie Haute Couture w Moskwie. Rok później promowaliśmy swoją markę w Dubaju- Dubai Expo podczas Dnia Polskiego w Polskim Pawilonie – pokaz mody. W tym samym czasie swoją kolekcję wystawiliśmy również w Doha na Heya Arabian Fashion Exhibition. Z kolei w marcu, kwietniu i w maju 2022r. swój dorobek prezentowaliśmy na targach ponownie w Dubaju – Dubai International Boat show, Dubai Arab Fashion Week i International Apparel & Textile Fair Dubai.  1 czerwca zawarliśmy umowę pomiędzy Ewa Stepaniuk Fashion Designer, Polska a Zahid Hakeem Uniforms & Textiles L.L.C. (Hakeem Uniforms), Zjednoczone Emiraty Arabskie. Ponadto jesteśmy gościnnie w Abu Dhami TV przy współpracy z tamtejszą stylistką. Na swoim koncie mamy wiele publikacji w znanych magazynach modowych takich jak L’officiel. Obecnie współpracujemy z takimi gwiazdami jak Michał Szpak, Justyna Steczkowska  (podczas trasy koncertowej Krzysztofa Krawczyka i programu The Voice of Poland)”

Serdecznie zapraszamy na spektakularny pokaz oraz do odwiedzenia stoiska Ewa Stepaniuk Couture na tegorocznych Targach Ślubnych na PGE Narodowym.

 

 

 

KUP BILET NA TARGI ⇓