Garnitur na ślub na więcej niż jedną okazję? Wybierz szyty na miarę!


Wielu mężczyzn zastanawia się, czy kiedykolwiek włożą ponownie swój garnitur ślubny. Czy istnieje szansa, że założysz go przy innej okazji i zaprezentujesz się w nim adekwatnie do okazji? Kupując taki komplet bierzesz pod uwagę jego użyteczność. Nie wszystkich stać na to, by kupić garnitur, tylko na jeden raz. Zmieniająca moda gwarantuje całą masę stylizacji, które sprawdzą się na różne okazje oraz rozwiązań, sprawiających, że garnitur staje się uniwersalny.

Jeśli szukasz wygodnego i praktycznego rozwiązania na ślub, potrzebujesz stroju, który będzie dla Ciebie jak druga skóra. Taki stan, zapewnią Ci garnitury szyte na miarę. Dzięki bardzo szerokiej ilości wzorów, z których możesz wybierać, możesz zlecić wykonanie spersonalizowanej, a co najważniejsze uniwersalnej stylizacji. W ten sposób, wystarczy, że zmienisz kilka drobnych detali – jak dodatki, kolor koszuli lub buty, a z pełnego elegancji garnituru na wesele, stanie się on outfitem w stylu casual. Takie możliwości daje opcja szycia na zamówienie, gdzie strój szyty jest idealnie pod Twoje potrzeby.

Koszula na miarę Twoich potrzeb!

Oprócz garnituru wiele osób decyduje się także na szycie koszuli na miarę. To drugi element garderoby, który zdecydowanie przyda się na więcej niż jedną okazję. Dobrze dobrany rozmiar potrafi genialnie prezentować się, gdy założysz ją samodzielnie – bez marynarki. Zapewne nie raz zdarzyło Ci się zaobserwować kogoś, komu w trakcie wesela koszula bardzo brzydko się układała i zaczęła się fałdować lub odstawać. Taki stan rzeczy zdecydowanie ujmuje elegancji, a zdarza się to bardzo często podczas intensywnych tańców czy zabaw weselnych.

W przypadku koszuli szytej na miarę, w 100% niwelujesz ryzyko nieestetycznych zagięć, gdyż będzie ona idealnie dopasowana do Twojej sylwetki. Dzięki temu zaprezentujesz się w niej bardzo szykownie przy każdej okazji, zarówno w okolicznościach w pełni formalnych, jak i tych bardziej casualowych.

Zamów garnitur marzeń z usługą Szycia na Miarę od Giacomo Conti

Szycie na miarę to nie tylko przepis na świetnie dopasowany strój, ale przede wszystkim na wykonanie go w stylu, jakim chcesz. Jeśli marzy Ci się posiadanie garnituru niczym James Bond, ale nigdzie nie możesz go znaleźć? Z możliwością Szycia na Miarę zrealizujesz swoje pomysły i marzenia. W Giacomo Conti znajdziesz ekspertów wizerunku, którzy zadbają o każdy szczegół Twojego ubioru oraz zrealizują na zamówienie każdy element garnituru – koszule, spodnie, kamizelkę oraz marynarkę. Wszystko po to, byś prezentował się niesamowicie tego wyjątkowego dnia.

Pamiętaj, by decyzję o garniturze podjąć najpóźniej na kilka miesięcy przed ślubem – niezależnie, czy jesteś Panem Młodym, czym kimś z jego rodziny. Realizacja szycia na miarę trwa około 6 tygodni, dlatego warto umówić się na spotkanie wcześniej, by mieć komfort czasu na ewentualne poprawki.