Jak wybrać idealne akcesoria weselne i ślubne w 3 krokach


Termin ślubu ustalony, sala weselna zarezerwowana, więc pozostałe przygotowania ruszają na całego. A w ich sercu: zaproszenia, winietki, zawieszki, menu, numery stołów, prezenty dla gości i inne akcesoria weselne i ślubne bez których nie wyobrażacie sobie swojego wesela. Sprawdźcie, jak je wybrać, aby potem nie żałować.

 

  1. Określcie styl lub motyw przewodni wesela

Papeteria ślubna oraz akcesoria weselne pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną i często są jednym z głównych elementów ozdobnych sali weselnej. Aby dobrze komponowała się z jej wystrojem, warto określić styl Waszego wielkiego dnia: klimaty boho, rustykalne, a może pełna klasy elegancja lub styl glamour?

Jeżeli natomiast nie planujecie nadawać Waszej uroczystości ściśle określonego tonu, możecie pójść w stronę motywu przewodniego – aspektu, który będzie charakterystyczny dla całej imprezy i pojawi się także na papeterii ślubnej. Może to być na przykład ważny dla Was symbol, motyw roślinny lub konkretny kolor.

 

  1. Zdecydujcie, jakich akcesoriów ślubnych i weselnych potrzebujecie

Są elementy, o których zapomnieć nie można – takie jak zaproszenia ślubne, winietki, menu czy upominki dla gości. Ale poza nimi istnieje wiele dodatkowych akcesoriów, które chociaż nie są konieczne, to mogą wspaniale dopełnić klimat przyjęcia i sprawić, że na długo zapadnie ono gościom w pamięci.

O czym mowa? Na przykład o linkach ze zdjęciami , weselnych ramkach społecznościach, napisach za parą młodą lub tzw. table planów czyli planach na stół. Planując uroczystość, warto poznać wszystkie dostępne możliwości i zrobić listę tych elementów, które chcecie mieć na swoim weselu.  W Druk24h przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów ślubnych uwielbianych przez Młode Pary i personalizowanych według wybranego motywu przewodniego, a także gotowe pakiety ślubne – dla tych, którym brakuje czasu lub pomysłu.

 

  1. Dobierzcie odpowiednią fakturę i rodzaj papieru papeterii ślubnej

Możecie oglądać tysiące zdjęć ładnej papeterii w Internecie, wybrać jeden zestaw, a potem… się rozczarować. To, co dobrze wygląda na obrazku, niekoniecznie zaprezentuje się tak również na żywo. Wirtualnie nie jesteście w stanie poczuć faktury papieru, ocenić jego grubości czy dobrać zdobień. Dlatego najlepszym (i sprawdzonym!) sposobem na zyskanie wymarzonej, estetycznej i dopasowanej papeterii ślubnej jest osobiste spotkanie w drukarni. A na nim obejrzenie różnych rodzajów papierów, poznanie różnic między nimi i dopiero wtedy wybór tego, który rzeczywiście chcecie mieć.

W Druk24h zawsze zachęcamy klientów do odwiedzin – w naszych punktach czekają gotowi do pomocy doradcy. Ale to nie jedyne miejsca, w których możesz nas spotkać. Jeżeli przygotowujecie się do ślubu, na pewno zainteresują Was najbliższe targi ślubne w Warszawie 2 i 3 października. Wpadniecie? Będziemy my i wielu innych ciekawych wystawców.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych Targach Ślubnych na PGE Narodowym.

KUP BILET NA TARGI W PROMOCYJNEJ CENIE