Jak wyróżnić klasyczny garnitur TAILORS CLUB ?


Każdy elegancki mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie przynajmniej jeden, dobrze skrojony garnitur, na szczególne okazje. Podstawową zaletą klasycznego garnituru jest niewątpliwie jego uniwersalność. Klasyczny garnitur to najpopularniejszy wybór, jest najczęściej wybieranym garniturem na różnego rodzaju spotkania, eventy czy imprezy okolicznościowe.

Jaka jest definicja idealnego, klasycznego garnituru?

Klasyczny garnitur jest pozbawiony wszelkiego rodzaju ozdób, cechuje się prostotą oraz nienagannie dopasowaną formą. Najlepszym wykończeniem dla takiego rodzaju garnituru będzie opcja full canvas. Co to oznacza? Oznacza to, że przody marynarki w całości wykonane są na płótnie, co w konsekwencji oznacza, że tkanina jest oddychająca, zapewnia nieporównywalną wygodę i wieloletnią trwałość.

Najczęściej wybieranymi kolorami, przy standardowych garniturach, są czarny oraz granatowy. Z dostępnych w naszej ofercie tkanin, które powinny przykuć uwagę, są Loro Piana czy Vitale Barberis Canonico. Często stajemy przed dylematem co zrobić, aby wybierając klasyczny garnitur, dodać mu nieco ekstrawagancji. W naszym odczuciu największą rolę stanowią dodatki. Chodzi tu głównie o krawat, fular bądź muchę, poszetkę czy nawet taki dodatek jak wpinka do butonierki. Żeby nieco wyróżnić taki garnitur, można zdecydować się również na kamizelkę w innym kolorze. Ważne, aby całość była spójna a stylizacja tworzyła jedną historię.

Dlaczego warto zdecydować się na garnitur szyty na miarę od Tailors Club?

Szycie na miarę to pewnego rodzaju rytuał, spotkania, rozmowy, przymiarki… Kluczem dobrego wyglądu w garniturze jest jego dopasowanie, powinien idealnie współgrać z naszą sylwetką. Możliwość wyboru tkanin oraz dodatków takich jak: kolor guzików, rodzaj zapięcia, podszewki czy inicjały sprawiają, że całość jest spersonalizowana tak, aby klient był usatysfakcjonowany w stu procentach. Garnitur szyty na miarę podkreśla wyjątkowy styl i indywidualność, dlatego jeśli chcesz mieć oryginalny garnitur  z luksusowego materiału, to MTM jest właśnie dla ciebie.