Kufer Malle W. Trousseau

Prezent życia na całe życie – tak właśnie francuska firma Malle W. Trousseau określa swój słynny kufer dla Panny Młodej.

Kufer Malle W. Trousseau pokochały kobiety na całym świecie, a teraz zaczęły doceniać również Polki – od niedawna dostępny jest w naszym kraju. Czym jest i na czym polega jego wyjątkowość, jaka jest jego historia i dlaczego warto zainwestować w ten nadzwyczajny produkt?

Pomysł
Jak zwykle w podobnych przypadkach, inspiracją do stworzenia nowej marki było życie. Tym razem zaczęło się od ślubu córki założycieli Malle W. Trousseau, która kompletowała przedmioty niezbędne w nowej, małżeńskiej kuchni. Wtedy właśnie jej rodzice wpadli na pomysł połączenia tradycyjnego posagu, w który niegdyś wyposażana była Panna Młoda, z rozwiązaniem niezwykle praktycznym i nowoczesnym – i tak w roku 2012 powstała uwielbiana przez kobiety na całym świecie firma Malle W. Trousseau.

Produkt
Malle W. Trousseau produkuje niezwykle funkcjonalne i eleganckie kufry, zawierające absolutnie wszystko, co niezbędne w każdej kuchni – cały zestaw to aż 43 przedmioty wykonane z ogromną starannością i precyzją. Charakteryzują się, co jest również bardzo ważne dla każdej kobiety, wysoką estetyką i trwałością. Przedmioty podzielone zostały na trzy główne kategorie: akcesoria do cięcia, gotowania i serwowania dań, a wszystkie ułożone w eleganckiej, nawiązującej do tradycyjnego posagu Panny Młodej, trzypoziomowej skrzyni. Ogromną zaletą kufra i jego zawartości jest przemyślane wykonanie – z pewnością znajdziecie tam wszystko, co będzie potrzebne do gotowania, pieczenia i serwowania potraw, a nawiązująca do tradycyjnego posagu Panny Młodej forma kufra zachwyci każdą kobietę.

Wykonanie
Jak przystało na produkt najwyższej jakości, przeznaczony dla wymagających klientek, kufer przygotowany został z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły – przedmioty ułożone są kategoriami, aby korzystanie z nich było łatwe i praktyczne. Co znajduje się w magicznym kufrze Malle W. Trousseau? Na pierwszym poziomie ułożone zostały noże, widelce, łyżki, chochle, obieraczki, ostrzałki, moździerz i deska do krojenia. Niżej są garnki, patelnie, formy do pieczenia, szklany słój, a także eleganckie, tkane rękawice kuchenne i lniane ręczniki. Na ostatnim poziomie producent umieścił naczynia, miseczki, durszlak, rondelek, tłuczek do ziemniaków i ubijak do piany. To naturalnie nie wszystkie przedmioty: znajdziecie również mydełka zapachowe, podstawki pod garnki, a nawet łyżkę do spaghetti. Słowem, to, co może przydać się w kuchni.

Brzmi zachęcająco? Posłuchajcie dalej!   

Malle W. Trousseau jest firmą francuską, a swoją siedzibę ma, oczywiście, w Paryżu. Do niedawna jej niezwykły produkt nie był dostępny w naszym kraju i cieszyć się nim mogły wyłącznie kobiety w Europie Zachodniej. Z pomocą wielbicielkom tradycji i niebanalnych rozwiązań przyszła firma NAP, która do swojej oferty wprowadziła oryginalne, magiczne kufry Malle W. Trousseau. Jeśli więc kochacie piękne, funkcjonalne i przede wszystkim znakomicie wykonane akcesoria kuchenne – teraz są one już na wyciągnięcie ręki. Nie jest to, niestety, produkt tani, ale z pewnością wart swojej ceny – wystarczy spojrzeć na zdjęcia, żeby przekonać się o jego absolutnej wyjątkowości. To również idealny prezent ślubny: stworzony został przecież z myślą o Pannie Młodej i jej posagu.

Tekst: Aleksandra Łańcucka, Zdjęcia: biuro prasowe NAP